| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, εργ |
|---|---|
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου | Κανένας |
| Κατάσταση | Νέο |
| Δύναμη souce | Κινητήρας Ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 135mm |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | HNT30 |
|---|---|
| Καύσιμα | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χλστ |
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέο |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ένδυσης, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργο |
|---|---|
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου | Κανένας |
| Κατάσταση | Νέο |
| Δύναμη souce | Κινητήρας Ντίζελ |
| Διχαλωτό μήκος | 1220mm |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ένδυσης, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργο |
|---|---|
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου | Κανένας |
| Κατάσταση | Νέο |
| Δύναμη souce | Κινητήρας Ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 146 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ένδυσης, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργο |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Μέγεθος πιρούνιου | 1220 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, εργ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, εργ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, εργ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ένδυσης, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργο |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Μέγεθος πιρούνιου | 1220 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, εργ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |