| Δυνατότητα κινητήρα | >8L |
|---|---|
| Διαστήμα τροχών | 3200+1400mm |
| Μαξ. Ταχύτητα | 102 χλμ/ώρα |
| Ιπποδύναμη | 251-350 ίππους |
| Τυρί | 12.00R20 |
| Ιπποδύναμη | 251-350 ίππους |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα | 336 ίππους |
| Μαξ. Ταχύτητα | 76km/h |
| Προδιαγραφές | 7550mmx2490mmx3450mm |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 32500 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Φορτηγό τρακτέρ |
|---|---|
| Σχήμα | ZZ4257S3241W |
| Τύπος οχήματος | LHD 6×4 (το RHD είναι προαιρετικό) |
| Μηχανή | 371 ίππους ή 375 ίππους |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Κουτί ταχυτήτων | HW19710, 10 ταχύτητες μπροστά και 2 πίσω. |
|---|---|
| Καμπίνα | Καμπίνα T7S-W, με έναν κοιμιστή, με κλιματισμό, με προειδοποιητικό φως και αντίστροφη προειδοποίηση |
| Οδήγηση | ZF8118 |
| Θάλασσα καυσίμου | 300 λίτρα |
| Τύπος οχήματος | Φορτηγά απορρίψεων |
| Τροχός κίνησης | 4×2 |
|---|---|
| ιπποδύναμη | 450Hp |
| Πακέτο μεταφοράς | Γυμνό πακέτο μετά από κερί |
| Καθίσματα | ≤5 |
| Χωρητικότητα κινητήρα | >8 λίτρα |
| Τροχός κίνησης | 4×2 |
|---|---|
| ιπποδύναμη | 450Hp |
| Πακέτο μεταφοράς | Γυμνό πακέτο μετά από κερί |
| Καθίσματα | ≤5 |
| Χωρητικότητα κινητήρα | >8 λίτρα |
| Χρήσιμο φορτίο | 30t |
|---|---|
| Δρομολόγιο | 6×4 |
| Μηχανή | Wd615.47Δ12.42 |
| Καμπίνα | Hw76, με ένα υπνάκο και δύο καθίσματα |
| Θάλασσα καυσίμου | 400L |
| Δρομολόγιο | 6x4 |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος οχήματος | 12220 |
| Πρότυπο εκπομπών | Εύρο 2 |
| Μέγεθος (L x W x H) (mm) | 7835*2496*3450 |
| Ιπποδύναμη | 290 |
| Δρομολόγιο | 4×2 |
|---|---|
| Μοντέλα | μικρός |
| Προδιαγραφές | 8 CBM |
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Ετικέτα | Sinotruk |
| Μέγιστη ιπποδύναμη | < 200 ίππους |
|---|---|
| Βασικά μέρη | Αντλία, κινητήρας, μειωτήρας ταχύτητας κλπ. |
| Δύναμη αλόγων μηχανών | 160HP, 170HP, 190HP. |
| Πακέτο μεταφοράς | Γυμνά ή κεραμμένα πριν από την αποστολή |
| Τρόπος οδήγησης | 4x2 |