| Σχήμα αριθ. | FD50 (μεγάλο) |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας Κίνας ή Κινητήρας Ιαπωνίας |
| Φως | Φώτα με LED |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD40 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD40 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Ονομασία προϊόντος | Βελκυστήρας αερίου 5 τόνων 6 τόνων 7 τόνων |
|---|---|
| Κέντρο φόρτωσης | 600 χιλιοστά |
| Δύναμη | Βενζίνη και φυσικό αέριο |
| Επιλογές κινητήρα | ΠΣΙ 3.4 |
| Ελαστικά | Πνευματικός ή στερεός |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |