| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 450mm |
| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Ονομαστική χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 300 χλστ |
| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Ονομαστική χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 300 χλστ |
| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Ονομαστική χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 300 χλστ |
| Τύπος | ολισθηρός φορτωτής τροχιάς, μίνι τροχοφόρος φορτωτής |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Βάρος λειτουργίας | 2600 κιλά |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500 κιλά |
| Μετακινούμενος τύπος | Wheel Loader,Crawler Loader,wheel/crawler |
| Βάρος λειτουργίας | 10500KG |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 450mm |
| Βάρος λειτουργίας | 10500KG |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 450mm |
| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Ονομαστική χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 300 χλστ |
| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Ονομαστική χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 300 χλστ |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Καταστήματα ένδυσης, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργοστάσια παραγ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος | φορτωτής ταύρων ολισθήσεων |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |