| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Ονομαστική χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 300 χλστ |
| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 450mm |
| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 450mm |
| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Ονομαστική χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 300 χλστ |
| Βάρος λειτουργίας | 8200 κιλά |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μετατόπιση υδραυλικής συγχρονισμένης μετατόπισης μηχανικά |
| Ονομαστική χωρητικότητα φόρτωσης | 2500 κιλά |
| Κάθαρση εδάφους | 300 χλστ |
| Βάρος λειτουργίας | 5200kg |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2500 κιλά |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 6800 κιλά |
| Βάση τροχών | 1650 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εργαστήρια μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, αγροτικές εκμεταλλεύσεις, λιανική πώληση, κατασκευές, |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εργαστήρια μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, αγροτικές εκμεταλλεύσεις, λιανική πώληση, κατασκευές, |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εργαστήρια μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, αγροτικές εκμεταλλεύσεις, λιανική πώληση, κατασκευές, |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εργαστήρια μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, αγροτικές εκμεταλλεύσεις, λιανική πώληση, κατασκευές, |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |