Υψηλής απόδοσης εκσκαφέας SNSC 7.6 τόνων με ισχυρό υδραυλικό σύστημα, ανθεκτική κατασκευή και χαμηλή κατανάλωση καυσίμου. Ιδανικός για εργασίες σε δρόμους, αγροκτήματα και κατασκευές.
| Προϊόν | εκσκαφέας |
| Κινητήρας | YCF3065-T480 |
| Χωρητικότητα κάδου | 0.3 |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-12 |
| Μέγιστη δύναμη εκσκαφής κάδου | 45 |
| Δύναμη εκσκαφής βραχίονα | 36 |
| Συνολικό μήκος | 6308mm |
| Συνολικό πλάτος | 2238mm |
| Συνολικό ύψος | 2718mm |
| Ελάχιστη απόσταση από το έδαφος | 260mm |
| Ακτίνα περιστροφής στην ουρά | 1797mm |
| Μέγιστο ύψος εκσκαφής | 7154mm |
| Μέγιστο ύψος απόρριψης | 5330mm |
| Μέγιστο βάθος εκσκαφής | 3765mm |
Βελτίωση της δομής, διασπορά της καταπόνησης, βελτίωση της σταθερότητας και της ανθεκτικότητας της δομής
Προσθήκη προστατευτικής πλάκας κυλίνδρου και συσκευής προστασίας πυθμένα, σχεδιασμός κρυφού τύπου σωληνώσεων.
Προσθήκη ψυγείου λαδιού υδραυλικού συστήματος και αναπνευστήρα, ισχυρός ανεμιστήρας ψύξης κ.λπ.
Ενισχυμένο πλαίσιο αυτοκινήτου (σασί και πλατφόρμα) Μεγάλο ράφι φαρδύτερο και παχύτερο.
Ενισχυμένη ελαστική ερπύστρια ανθεκτική
Λίστα χειριστηρίων και ελέγχου, εύκολο στην εκμάθηση
Ο μίνι εκσκαφέας SNSC αποστέλλεται με κοντέινερ. Συσκευασία & Αποστολή 1*20'GP - 46 Μονάδες, 1*40'GP - 6 Μονάδες μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος μίνι εκσκαφέας μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος μίνι εκσκαφέας μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος
Καλυμμένος φορτωτής σε κοντέινερ Αποστολή με κιβώτιο εργαλείων, κατάλογο, γάντια και εγχειρίδια λειτουργίας και συντήρησης και ανταλλακτικά μαζί. μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος μίνι εκσκαφέας μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος μίνι εκσκαφέας μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος μίνι εκσκαφέας μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος
Η περίοδος εγγύησης για το φορτωτή ολίσθησης SNSC είναι 15 μήνες ή 2500 ώρες εργασίας, που ξεκινά από την ημερομηνία άφιξης του περονοφόρου σε υπερπόντιο λιμάνι, ανάλογα με το ποιο συμβαίνει πρώτο. μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος μίνι εκσκαφέας μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος μίνι εκσκαφέας μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος μίνι εκσκαφέας μίνι εκσκαφέας μίνι ερπυστριοφόρος
Σύμφωνα με τις ανάγκες εργασίας του πελάτη μας, ο μηχανικός του φορτωτή μας θα σας δώσει τις λύσεις VIP. Εκτός από τον τυπικό κάδο, ο εκσκαφέας μας μπορεί επίσης να εγκατασταθεί με όλα τα είδη εξαρτημάτων, όπως σφιγκτήρας, κάδος 4 σε 1, κόφτης γρασιδιού, κοχλίας, γάντζος κ.λπ.
Εμείς, SHINE INTERNATIONAL GROUP Co. LTD, που ασχολούμαστε με την εξαγωγή όλων των ειδών μηχανημάτων κατασκευών, όπως περονοφόρα ανυψωτικά, φορτωτές τροχών, μίνι εκσκαφείς κ.λπ. Τα προϊόντα μας έχουν εξαχθεί σε περισσότερες από 80 χώρες και περιοχές με υψηλή αξιολόγηση ήδη. Τηρώντας τις βασικές αξίες της "ειλικρίνειας, της επιχειρηματικότητας, της καινοτομίας, της αμοιβαίας ωφέλειας" η SHINE INTERNATIONAL θα εκμεταλλευτεί το πλεονέκτημά μας για να γίνει μια διεθνής τυποποιημένη επιχείρηση αυτοκινήτων στην Κίνα και ειλικρινά ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας!