| Σχήμα αριθ. | FB20 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ηλεκτρικό |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FB25 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~7000mm |
| Κατάσταση | Νέο |
| Ελεγκτής | Ελέγχος CURTIS ΗΠΑ |
| Φως | Φως LED |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD40 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD40 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Κεντρική απόσταση φορτίων | 600 χιλιοστά |
|---|---|
| Ύψος οπίσθιων στηριγμάτων | 1.5m |
| Ταχύτητα ταξιδιού | 5.5 χλμ/ώρα |
| Τύπος εμπορίας | Νέο προϊόν 2020 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 210ah |
| Οδήγηση | Κλιματισμός |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 4800-6000 mm |
| Εμπορικό σήμα | Εθνική Εθνική Κεντρική Τράπεζα |
| Τρόπος παροχής ενέργειας | ηλεκτρικό |
| Δίκρανα | 920 mm ή μεγαλύτερο ανά παραγγελία |
| Σχήμα αριθ. | FD15 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 115 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 920*100*35mm |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, εργ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Τύπος | ηλεκτρικό ανελκυστήρα |
|---|---|
| Επίγεια εκκαθάριση | 140 χιλιοστά |
| Λιμάνι | Σαγκάη / Τσιντάο / Τιάντζιν / Γουούχου |
| Προαιρετικό | Πλαϊνός Μετατοπιστής, Στερεά Ελαστικά, Υψηλός Ιστός κ.λπ. |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*150*50mm |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, εργ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |