| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD40 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~7000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Ιαπωνικός κινητήρας ISUZU |
| Φως | Φώτα LED |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Nissan K25 ή Κίνα Gq491 |
| Φως | Φως LED |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |