| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD25 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Σχήμα αριθ. | FD50 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εγγύηση | 1 έτος, 2 χρόνια, 1 έτος εγγύηση, 1 έτος ή 1500 ώρες λειτουργίας, τρία χρόνια |
|---|---|
| Κτύπημα | 4 Stroke, 2 Stroke, 210mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Κύλινδρος | Πολυκύλινδρος,Μονοκύλινδρος,4κύλινδρος |
| Βάρος | 280KG,26kg,28.200~350KG,260kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-40 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD40 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD40 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 KG |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |