| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD70 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000mm6000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Κατάρτι | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD70 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000mm6000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Κατάρτι | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD70 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000mm6000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Κατάρτι | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD70 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000mm6000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Κατάρτι | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| Μηχανή | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD70 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000mm6000mm |
| Κατάσταση | νέος |
| ΜΗΧΑΝΗ | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Κατάρτι | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |