| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Τύπος | Περόνη ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000 κιλά |
| ΜΗΧΑΝΗ | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Συνημμένα | Διατίθενται διαφορετικά συνημμένα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD50 (μίνι) |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~7000mm |
| Κατάσταση | νέος |
| ΜΗΧΑΝΗ | Κινητήρας της Κίνας ή του Ιαπωνικού Mitsubishi |
| Φως | Φώτα LED |
| Μοντέλο αρ. | FD50 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~7000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Κινητήρας της Κίνας ή του Ιαπωνικού Mitsubishi |
| υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Μοντέλο αρ. | FD70 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Mitsubishi |
| Καμπίνα | με κλιματισμό και θέρμανση |
| Μοντέλο αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu C240 ή Κίνα Xc490 |
| υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu |
| Μοντέλο αριθ. | FD70 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Mitsubishi |
| Καμπίνα | με κλιματισμό και θέρμανση |
| Κατάρτι | 2ο στάδιο / 3ο στάδιο |
|---|---|
| Τοποθεσία ταξί | Ευκανόνιστος |
| Υπηρεσία OEM | Ναί |
| Λάστιχο | Πνευματική ή στερεή (προαιρετική) |
| κινητήρα ταξιδιού | Χωρίς συντήρηση |
| Ύψος ανύψωσης | Προσαρμοσμένα 3000-7000mm |
|---|---|
| Καθρέπτης | 3 Πιο ευρύς καθρέφτης πίσω |
| Τύπος ελαστικού | Πνευματικός |
| Καύσιμα | Ντίζελ |
| Η ακτίνα στροφής | 2060mm |