| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εργοστάσιο τροφίμων και ποτών, οικιακή χρήση, κατάστημα τροφίμων, κατασκευαστικά έργα, καταστήματα τ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Η μπαταρία |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 82 |
| Φως | Φως LED |
|---|---|
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Ανύψωση του πλοίου | 3M6M |
| Βάρος | 4.500 κλ |
| Πλαίσιο μετατροπής | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Καταστήματα ένδυσης, αγροκτήματα, οικιακή χρήση, λιανική πώληση, καταστήματα τροφίμων, τυπογραφεία, |
|---|---|
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου | Κανένας |
| Κατάσταση | Νέος |
| Δύναμη souce | AC κινητήρα |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Καταστήματα ένδυσης, αγροκτήματα, οικιακή χρήση, λιανική πώληση, καταστήματα τροφίμων, τυπογραφεία, |
|---|---|
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου | ΚΑΝΕΝΑΣ |
| Κατάσταση | Νέος |
| Δύναμη souce | Κινητήρας AC |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-40 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Γυμνό πακέτο, ένα 20ft δοχείο μπορεί να χωρέσει 3 μονάδες, ένα 40HQ μπορεί να χωρέσει 5 μονάδες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 25 μέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 Μονάδες ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Βενζίνη |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 85 χιλιοστά |