| Σχήμα αριθ. | FL20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Σχήμα αριθ. | FL20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εργοστάσιο τροφίμων και ποτών, οικιακή χρήση, κατάστημα τροφίμων, κατασκευαστικά έργα, καταστήματα τ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Η μπαταρία |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 82 |
| Εγγύηση | 1 έτος, 2 χρόνια, 1 έτος εγγύηση, 1 έτος ή 1500 ώρες λειτουργίας, τρία χρόνια |
|---|---|
| Κτύπημα | 4 Stroke, 2 Stroke, 210mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Κύλινδρος | Πολυκύλινδρος,Μονοκύλινδρος,4κύλινδρος |
| Βάρος | 280KG,26kg,28.200~350KG,260kg |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εργοστάσιο τροφίμων και ποτών, οικιακή χρήση, κατάστημα τροφίμων, κατασκευαστικά έργα, καταστήματα τ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Η μπαταρία |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 82 |