| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*50mm |
| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Σχήμα αριθ. | FD20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu Motor ή Xc490 |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Αρχική Ιαπωνία Nissan K25 Μηχανή |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Επιλογές | Φως LED, Lux Seat, ανεμιστήρας, στερεό ελαστικό Ect |
| Σχήμα αριθ. | FL18 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Με κινητήρα | Βενζίνη/προπάνιο/ΥΦΑ/αέριο |
| Πακέτο μεταφοράς | Nude συσκευασία |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Καταστήματα ένδυσης, αγροκτήματα, οικιακή χρήση, λιανική πώληση, καταστήματα τροφίμων, τυπογραφεία, |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD40 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Nissan K25 ή Κίνα Gq491 |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |