| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Issuzu/Mitsubishi |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένο |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Isuzu/Mitsubishi |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένο |
| Σχήμα αριθ. | FD18 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 115 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*122*40mm |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD20 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~5000mm |
| Κατάσταση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135mm |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*122*40mm |
| Σχήμα αριθ. | FD100 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 208mm |
| Μέγεθος δικράνων | 1220*175*80mm |
| Σχήμα αριθ. | FD70 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 218mm |
| Μέγεθος δικράνων | 1220*150*70mm |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Nissan K25 ή Κίνα Gq491 |
| Ονομασία | 3500 kg 3,5 τόνων φορτηγά ανελκυστήρες με φυσικό αέριο |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Επιλογές κινητήρα | Mitsubishi/Yanmar/Kubota |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ηλεκτρική Υδραυλική, Ιαπωνία Tcm Technology |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Καταστήματα ένδυσης, αγροκτήματα, οικιακή χρήση, λιανική πώληση, καταστήματα τροφίμων, τυπογραφεία, |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | 2WD & 4WD off-road ανελκυστήρας |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Μηχανή ντίζελ |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |