| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu C240 ή Κίνα Xc490 |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu C240 ή Κίνα Xc490 |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Εγγύηση | 1 έτος, 2 χρόνια, 1 έτος εγγύηση, 1 έτος ή 1500 ώρες λειτουργίας, τρία χρόνια |
|---|---|
| Κτύπημα | 4 Stroke, 2 Stroke, 210mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Κύλινδρος | Πολυκύλινδρος,Μονοκύλινδρος,4κύλινδρος |
| Βάρος | 280KG,26kg,28.200~350KG,260kg |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Τροχό ανύψωσης ισορροπίας 3 τόνων |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Xinchai / Ιαπωνικός Isuz / Mitsubishi |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Xinchai / Ιαπωνικός Isuz / Mitsubishi |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*50mm |
| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |
| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |