| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | 3 τόνους φορτηγό ανεμοφόρκου FL30 |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FD100 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 208mm |
| Μέγεθος δικράνων | 1220*175*80mm |
| Σχήμα αριθ. | FD70 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 218mm |
| Μέγεθος δικράνων | 1220*150*70mm |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | 3 τόνους ΑΕΛ Αεριοκίνητο Φόρκολιφτ |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Τύπος πλοίου | Δύομετρο 3m/ Τρίμετρο πλήρως ελεύθερο 4,5m/6m |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Nissan K25 ή Κίνα Gq491 |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu Motor ή Xc498 |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Issuzu/Mitsubishi |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένο |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Isuzu/Mitsubishi |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένο |