| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Nissan K25 ή Κίνα Gq491 |
| Φως | Φως LED |
| Μοντέλο αρ. | FD70 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Mitsubishi |
| Καμπίνα | με κλιματισμό και θέρμανση |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Καταστήματα δομικών υλικών, επισκευές μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, εργοστάσια τροφίμων και ποτ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Ηνωμένες Πολιτείες, Ιταλία |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Μέγεθος πιρούνιου | 1070 mm |
| Σχήμα αριθ. | FD50 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Μηχανή Ιαπωνίας Isuzu ή Μηχανή Xc6110 |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |
| Σχήμα αριθ. | FD25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu Motor ή Xc490 |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD15 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 115 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 920*100*35mm |
| Μέγεθος πιρούνιου | 1220 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος | Όλο το έδαφος ανελκυστήρας, ανελκυστήρας εσωτερικής καύσης |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*122*40mm |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |