| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Προώθηση 3 τόνων αερίου LGP και προπανίου ανελκυστήρα με N |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD20 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~5000mm |
| Κατάσταση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135mm |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*122*40mm |
| Σχήμα αριθ. | FD60 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Μηχανή Ιαπωνίας Isuzu ή Μηχανή Xc6110 |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |
| Σχήμα αριθ. | FD18 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 115 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*122*40mm |
| Σχήμα αριθ. | FB15 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ηλεκτρικό |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Ονομασία προϊόντος | 2WD & 4WD off-road ανελκυστήρας |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Μηχανή ντίζελ |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-40 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα αριθ. | FG18 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Ελαστικό | Πνευματικό ελαστικό |