| Σχήμα αριθ. | Ο |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο στον πελάτη |
| Σχήμα αριθ. | FL20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Σχήμα αριθ. | FL20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Σχήμα αριθ. | FL20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Μοντέλο αρ. | FL20 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |