| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνικό υδραυλικό σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD100 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος πλοίου | Δύομετρο 3m/ Τρίμετρο πλήρως ελεύθερο 4,5m/6m |
| Τύπος θερμαντικών σωμάτων | Ραδιενέργεια από χαλκό |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| υδραυλικές αντλίες | Το Σιμάτζου κατασκευασμένο στην Ιαπωνία |
| Πολλαπλές βαλβίδες | Το Σιμάτζου κατασκευασμένο στην Ιαπωνία |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 1220 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 1220 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Μηχανή βενζίνης NISSAN K25 |
| υδραυλικές αντλίες | Το Σιμάτζου κατασκευασμένο στην Ιαπωνία |
| Σχήμα αριθ. | FL20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Μοντέλο αρ. | FD70 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Mitsubishi |
| Καμπίνα | με κλιματισμό και θέρμανση |
| Σχήμα αριθ. | FD70 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Issuzu Mitsubishi |
| Καμπίνα | με κλιματισμό και θέρμανση |