| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 7000 κιλά |
|---|---|
| Κέντρο φόρτωσης | 600 χιλιοστά |
| Μηχανή | Μηχανή USA PSI-4.3L |
| Συνολικό μήκος | 4825MM |
| Μήκος στο πρόσωπο των δικράνων | 3605 mm |
| Σχήμα αριθ. | FD50 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Μηχανή Ιαπωνίας Isuzu ή Μηχανή Xc6110 |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 3000 κιλά |
|---|---|
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Τύπος ισχύος | Μηχανή ντίζελ |
| Μηχανή | Κινέζικο xinchai ή ιαπωνικό Isuzu/Mitsubishi/Yanmar/Kubota για την επιλογή σας |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 3000-7000mm ως αίτημα σας |
| Σχήμα αριθ. | BD20 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Μεταφέρονται με κοντέινερ |
| Χρόνος παράδοσης | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/μήνα |
| Σχήμα αριθ. | TB15 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Μεταφέρονται με κοντέινερ |
| Χρόνος παράδοσης | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/μήνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-40 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα αριθ. | FG18 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Ελαστικό | Πνευματικό ελαστικό |
| Σχήμα αριθ. | FG18 |
|---|---|
| Καύσιμο | Βενζίνη |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Καταστήματα ένδυσης, αγροκτήματα, οικιακή χρήση, λιανική πώληση, καταστήματα τροφίμων, τυπογραφεία, |
|---|---|
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου | Κανένας |
| Κατάσταση | Νέο |
| Δύναμη souce | Κινητήρας AC |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-40 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |