| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 85 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 85 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 85 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 85 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 85 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας συνεχούς ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 85 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |