| Κατάσταση | νέος |
|---|---|
| Συνολικές διαστάσεις | 3670*1165*2135mm,2380x1090x2125mm,1988*850*2130mm,2040*1070*2130mm,2312mm*988mm*2065mm |
| Δύναμη souce | Κινητήρας AC, κινητήρας συνεχούς ρεύματος, όχι, μπαταρία, κινητήρας ντίζελ |
| Πλάτος δικράνων | 100 mm, 122 mm, 125 mm, 35 mm, 620 mm |
| Τύπος | Ηλεκτροκίνητο παλετοφόρο, χειροκίνητο παλετοφόρο, ηλεκτρικό περονοφόρο ανυψωτικό, ηλεκτρικό παλετοφό |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Xinchai / Ιαπωνικός Isuz / Mitsubishi |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |