| Σχήμα αριθ. | FB15 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ηλεκτρικό |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο αρ. | FD70 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Mitsubishi |
| Καμπίνα | με κλιματισμό και θέρμανση |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD40 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~7000mm |
| Κατάσταση | Νέο |
| ΜΗΧΑΝΗ | Κίνα C498bpg κινητήρας ή Ιαπωνία Isuzu κινητήρας |
| Φως | Φώτα LED |
| Σχήμα αριθ. | FD50 (μεγάλο) |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας Κίνας ή Κινητήρας Ιαπωνίας |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FD50 (μίνι) |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας της Κίνας ή του Ιαπωνικού Mitsubishi |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FD50 (μίνι) |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας της Κίνας ή του Ιαπωνικού Mitsubishi |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FD50 (μίνι) |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας της Κίνας ή του Ιαπωνικού Mitsubishi |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FD70 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Issuzu Mitsubishi |
| Καμπίνα | με κλιματισμό και θέρμανση |