| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Προώθηση 3 τόνων αερίου LGP και προπανίου ανελκυστήρα με N |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | 3 τόνους φορτηγό ανεμοφόρκου FL30 |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | 3 τόνους ΑΕΛ Αεριοκίνητο Φόρκολιφτ |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FL18 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Με κινητήρα | Βενζίνη/προπάνιο/ΥΦΑ/αέριο |
| Πακέτο μεταφοράς | Nude συσκευασία |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FB35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| εργαλείο οδήγησης | Ηλεκτρονικό σύστημα διεύθυνσης μάρκας Eaton ΗΠΑ |
| Σχήμα αριθ. | FB25 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ηλεκτρικό |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |