| Σχήμα αριθ. | FB35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| εργαλείο οδήγησης | Ηλεκτρονικό σύστημα διεύθυνσης μάρκας Eaton ΗΠΑ |
| Ονομασία προϊόντος | 2WD & 4WD off-road ανελκυστήρας |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Μηχανή ντίζελ |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*50mm |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*50mm |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FB35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| εργαλείο οδήγησης | Ηλεκτρονικό σύστημα διεύθυνσης μάρκας Eaton ΗΠΑ |
| Σχήμα αριθ. | FB35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεγκτής | Ελέγχος CURTIS ΗΠΑ |
| εργαλείο οδήγησης | Ηλεκτρονικό σύστημα διεύθυνσης μάρκας Eaton ΗΠΑ |
| Σχήμα αριθ. | FB35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεγκτής | Ελέγχος CURTIS ΗΠΑ |
| εργαλείο οδήγησης | Ηλεκτρονικό σύστημα διεύθυνσης μάρκας Eaton ΗΠΑ |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος πλοίου | Δύομετρο 3m/ Τρίμετρο πλήρως ελεύθερο 4,5m/6m |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |