| Σχήμα αριθ. | FD25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*122*40mm |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu C240 ή Κίνα Xc490 |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ένδυσης, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργο |
|---|---|
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου | Κανένας |
| Κατάσταση | Νέο |
| Δύναμη souce | Κινητήρας Ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 146 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Αρχική Ιαπωνία Nissan K25 Μηχανή |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD30/ FD35/ FD50/ FD70 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FB25 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~7000mm |
| Κατάσταση | Νέο |
| Ελεγκτής | Ελέγχος CURTIS ΗΠΑ |
| Φως | Φως LED |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, εργ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FD20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu Motor ή Xc490 |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu Motor ή Xc498 |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Βενζίνη |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |