| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ένδυσης, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργο |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Μέγεθος πιρούνιου | 1220 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FD50 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD50 (μίνι) |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας της Κίνας ή του Ιαπωνικού Mitsubishi |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FD80 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας Κίνας ή Κινητήρας Ιαπωνίας |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Βενζίνη και φυσικό αέριο |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD50 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Μηχανή Ιαπωνίας Isuzu ή Μηχανή Xc6110 |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Βενζίνη και φυσικό αέριο |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Xinchai / Ιαπωνικός Isuz / Mitsubishi |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Σχήμα αριθ. | FB20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| εργαλείο οδήγησης | Ηλεκτρονικό σύστημα διεύθυνσης μάρκας Eaton ΗΠΑ |