| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Σχήμα αριθ. | FD60 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Μηχανή Ιαπωνίας Isuzu ή Μηχανή Xc6110 |
| Μεταφορά | Αυτόματη μετάδοση |
| Σχήμα αριθ. | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| Καύσιμο | Βενζίνη και φυσικό αέριο |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD100 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 208mm |
| Μέγεθος δικράνων | 1220*175*80mm |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Καύσιμο | Βενζίνη και φυσικό αέριο |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Βενζίνη και φυσικό αέριο |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Σχήμα αριθ. | FL352 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Nissan K25 ή Κίνα Gq491 |
| Φως | Φως LED |
| Σχήμα αριθ. | FB25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεγκτής | Ελέγχος CURTIS ΗΠΑ |
| Φως | Φως LED |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Γεωργία, Οικιακή χρήση, Κατασκευαστικά έργα, Ενέργεια και Ορυχεία |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |