| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Isuzu/Mitsubishi |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένο |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Πακέτο μεταφοράς | Nude συσκευασία |
| Προδιαγραφές | 2573*1160*2090 mm |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Γεωργία, Οικιακή χρήση, Κατασκευαστικά έργα, Ενέργεια και Ορυχεία |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Βενζίνη και φυσικό αέριο |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD100 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FB15 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ηλεκτρικό |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ένδυσης, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργο |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα C498bpg κινητήρας ή Ιαπωνία Isuzu κινητήρας |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα C498bpg κινητήρας ή Ιαπωνία Isuzu κινητήρας |
| Φως | Φώτα με LED |