| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Γεωργία, Οικιακή χρήση, Κατασκευαστικά έργα, Ενέργεια και Ορυχεία |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Σχήμα αριθ. | FD50 (μίνι) |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας της Κίνας ή του Ιαπωνικού Mitsubishi |
| Φως | Φώτα με LED |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Καταστήματα δομικών υλικών, επισκευές μηχανημάτων, εργοστάσια παραγωγής, εργοστάσια τροφίμων και ποτ |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Ηνωμένες Πολιτείες, Ιταλία |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Μέγεθος πιρούνιου | 1220 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| Τύπος | Συνηθισμένο ανελκυστήρα καύσης |
| Δύναμη | Μηχανή βενζίνης |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 1Τ - 5Τ |
| Καύσιμο | Φυσικό αέριο |
| Σχήμα αριθ. | FD50 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
|---|---|
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Διάσταση (πολύ * εύρος * υψηλό) | 6800X2040X2850 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 2680 kg |
| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Επιλογές | Φως LED, Lux Seat, ανεμιστήρας, στερεό ελαστικό Ect |
| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |
| Σχήμα αριθ. | FD25 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |