| Σχήμα αριθ. | FD50 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα/Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FD40 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD18 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 115 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*122*40mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-40 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα αριθ. | FB25 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ηλεκτρικό |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD50 (μίνι) |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας της Κίνας ή του Ιαπωνικού Mitsubishi |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα C498bpg κινητήρας ή Ιαπωνία Isuzu κινητήρας |
| Φως | Φώτα με LED |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Ελαστικό | Πνευματικό ελαστικό |
| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |