| Σχήμα αριθ. | FD50 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FB25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| εργαλείο οδήγησης | Ηλεκτρονικό σύστημα διεύθυνσης μάρκας Eaton ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 1 έτος, 2 χρόνια, 1 έτος εγγύηση, 1 έτος ή 1500 ώρες λειτουργίας, τρία χρόνια |
|---|---|
| Κτύπημα | 4 Stroke, 2 Stroke, 210mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Κύλινδρος | Πολυκύλινδρος,Μονοκύλινδρος,4κύλινδρος |
| Βάρος | 280KG,26kg,28.200~350KG,260kg |
| Σχήμα αριθ. | FB15 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ηλεκτρικό |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα C498bpg κινητήρας ή Ιαπωνία Isuzu κινητήρας |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα C498bpg κινητήρας ή Ιαπωνία Isuzu κινητήρας |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FD100 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας Κίνας ή Κινητήρας Ιαπωνίας |
| Φως | Φώτα με LED |
| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 135 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*125*45mm |
| Σχήμα αριθ. | FD25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu Motor ή Xc490 |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 3000 κιλά |
|---|---|
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Τύπος ισχύος | Μηχανή ντίζελ |
| Μηχανή | Κινέζικο xinchai ή ιαπωνικό Isuzu/Mitsubishi/Yanmar/Kubota για την επιλογή σας |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 3000-7000mm ως αίτημα σας |