| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FB15 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Ελαστικό | Πνευματικό ελαστικό |
| Ονομασία προϊόντος | Βελκυστήρας αερίου 5 τόνων 6 τόνων 7 τόνων |
|---|---|
| Κέντρο φόρτωσης | 600 χιλιοστά |
| Δύναμη | Βενζίνη και φυσικό αέριο |
| Επιλογές κινητήρα | ΠΣΙ 3.4 |
| Ελαστικά | Πνευματικός ή στερεός |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu ή κινητήρας της Κίνας |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-40 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος πλοίου | Δύομετρο 3m/ Τρίμετρο πλήρως ελεύθερο 4,5m/6m |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FL20 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~7000mm |
| Κατάσταση | Νέο |
| ΜΗΧΑΝΗ | Ιαπωνία Nissan K25 ή Κίνα Gq491 |
| Φως | Φως LED |