| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Xinchai / Ιαπωνικός Isuz / Mitsubishi |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνικό υδραυλικό σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FD40 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Μέγεθος δικράνων | 1070*150*50mm |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu C240 ή Κίνα Xc490 |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Tcm Technolgy |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Ιαπωνία Isuzu C240 ή Κίνα Xc490 |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνία Shimadzu Υδραυλικό Σύστημα |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Βενζίνη |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FD70 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελεύθερο ύψος ανύψωσης | 218mm |
| Μέγεθος δικράνων | 1220*150*70mm |
| Σχήμα αριθ. | FB25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υδραυλικό σύστημα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| εργαλείο οδήγησης | Ηλεκτρονικό σύστημα διεύθυνσης μάρκας Eaton ΗΠΑ |
| Σχήμα αριθ. | FD35 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | > 500 mm |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-40 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Isuzu/Mitsubishi |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένο |