| Σχήμα αριθ. | HNT30 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | >5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | HNT30 |
|---|---|
| Καύσιμα | Ντίζελ |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χλστ |
| Ύψος ανυψωτήρα | >5000mm |
| Κατάσταση | Νέο |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Τύπος πλοίου | Δύομετρο 3m/ Τρίμετρο πλήρως ελεύθερο 4,5m/6m |
| Σχήμα αριθ. | FD30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κίνα / Ιαπωνία για επιλογή |
| Πύργος | Δυαδική/πλήρως ελεύθερη ανελκυστήρα |
| Σχήμα αριθ. | FL25 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Επιλογές κινητήρα | Mitsubishi/Yanmar/Kubota |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ηλεκτρική Υδραυλική, Ιαπωνία Tcm Technology |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Issuzu/Mitsubishi |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένο |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Issuzu/Mitsubishi |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένο |
| Σχήμα αριθ. | FL35 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Isuzu/Mitsubishi |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένο |