| Σχήμα αριθ. | FD50 (μίνι) |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~7000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Κινητήρας της Κίνας ή του Ιαπωνικού Mitsubishi |
| Φως | Φώτα με LED |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Κατασκευαστικές εγκαταστάσεις, γεωργικές εκμεταλλεύσεις, οικοδομικές εργασίες, ενέργεια και εξορύξει |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Αίγυπτος, Ιταλία |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | Μηχανή ντίζελ |
| Μέγεθος πιρούνιου | 12201520mm |
| Σχήμα αριθ. | FB20 |
|---|---|
| Καύσιμο | Ηλεκτρικό |
| Κέντρο φόρτωσης | 500 χιλιοστά |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000mm6000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, καταστήματα ένδυσης, καταστήματα δομικών υλικών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εργο |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας συνεχούς ρεύματος |
| Μέγεθος πιρούνιου | 1150 χιλιοστά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Καταστήματα ένδυσης, αγροκτήματα, οικιακή χρήση, λιανική πώληση, καταστήματα τροφίμων, τυπογραφεία, |
|---|---|
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κανένα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη souce | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ελάχιστο ύψος ανύψωσης | 145 χιλιοστά |
| Μοντέλο αρ. | FB15 |
|---|---|
| Καύσιμα | Ηλεκτρικός |
| Κέντρο φόρτωσης | 500mm |
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000mm6000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Σχήμα αριθ. | FL20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000-6000 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος μετάδοσης | Ηλεκτρική υδραυλική μετάδοση αυτοκινήτου |
| Μοντέλο κινητήρα | Κινέζικος κινητήρας Guangqing/Ιαπωνική Nissan |
| Σχήμα αριθ. | FL20 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |
| Σχήμα αριθ. | FL30 |
|---|---|
| Υψόμετρο ανύψωσης | 3000~5000mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μηχανή | Προαιρετικός κινητήρας Nissan κατασκευασμένος στην Ιαπωνία |
| Μεταφορά | Αυτοματοποιημένη Ιαπωνία Tcm Technology |
| Μοντέλο αρ. | FL20 |
|---|---|
| Ύψος ανυψωτήρα | 3000~5000mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
| Μοντέλο κινητήρα | Ιαπωνικές αντλίες και βαλβίδες της μάρκας Shimadzu |